KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769105

nr 1276 9105

Carl Sundeck (1817-1869), Hamnarbete. Signerad, daterad 1858. Olja på duk, 62x87

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:15:22